Villeroy&Boch Stella Vogue Talerz płaski 24 cm
260,74zł 182,52zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 182,52 zł
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Na stanie
Opis
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 × 260 × 130 mm |
| Numer katalogowy | 16-4008-2640 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Vogue |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 240 mm |

