Villeroy&Boch Stella Vogue Talerz płaski 16 cm
167,17zł 117,02zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 117,02 zł
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Na stanie
Opis
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 × 180 × 100 mm |
| Numer katalogowy | 16-4008-2660 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Vogue |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 160 mm |

