Villeroy&Boch Stella Vogue Spodek 15 cm
142,69zł 99,88zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,88 zł
Spodek marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Na stanie
Opis
Spodek marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Vogue
Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 × 170 × 100 mm |
| Numer katalogowy | 16-4008-1310 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Vogue |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 150 mm |

