Villeroy&Boch Stella Hotel Talerz płaski 29 cm
341,42zł 238,99zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 238,99 zł
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Na stanie
Opis
Talerz płaski marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 × 310 × 150 mm |
| Numer katalogowy | 16-3272-2600 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Hotel |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 290 mm |


