Villeroy&Boch Stella Hotel Talerz głęboki 29 cm
444,55zł 311,19zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 311,19 zł
Talerz głęboki marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Na stanie
Opis
Talerz głęboki marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 × 310 × 150 mm |
| Numer katalogowy | 16-3272-2790 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Hotel |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 290 mm |
| Pojemność | 500 ml |

