Villeroy&Boch Stella Hotel Spodek 12 cm
122,14zł 85,50zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 85,50 zł
Spodek marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Na stanie
Opis
Spodek marki Villeroy&Boch z kolekcji Stella Hotel
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 × 140 × 80 mm |
| Numer katalogowy | 16-3272-1430 |
| Marka | Villeroy&Boch |
| Kolekcja | Stella Hotel |
| Materiał | Porcelana |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Średnica | 120 mm |

